Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Artist
mr: कलाकार

en: Results
mr: निकाल
