Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Album
my: အယ်လ်ဘမ်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Results
my: ရလဒ်

en: Track
my: လှုပ်ရှားမှုများ
