Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: Track
pa: ਟਰੈਕ
