Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Por defeito

en: Album
pt: Álbum

en: Artist
pt: Artista

en: Tracks
pt: Faixas

en: Plain text
pt: Texto simples

en: Countries
pt: Países

en: Query
pt: Consulta

en: Results
pt: Resultados

en: Track
pt: Monitorizar

en: Autocomplete text field
pt: Campo de texto de preenchimento automático

en: Extended
pt: Extensão
