Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: Album
sr: Албум
