Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Results
ug: نەتىجە
