Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Artist
vi: Nghệ sĩ

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Countries
vi: Quốc gia

en: Query
vi: Truy vấn

en: Results
vi: Kết quả

en: Track
vi: Theo dõi

en: Autocomplete text field
vi: Trường dữ liệu autocomplete

en: Artists
vi: Nghệ sĩ
