Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Album
ar: ألبوم

en: Artist
ar: المؤلف

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Countries
ar: الدول

en: Query
ar: استفسار

en: Results
ar: النتائج

en: Track
ar: تتبع
