Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Type
az: Növ

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Album
az: Albom

en: Artist
az: Rəssam

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Query
az: Sorğu
