Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Type
be: Тып

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Album
be: Альбом

en: Artist
be: Мастак

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Results
be: Вынікі

en: Track
be: Адсочваць
