Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Size
bn: সাইজ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট
