Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Query
bs: Upit

en: Results
bs: Rezultati

en: Track
bs: Prati

en: Autocomplete text field
bs: Auto-kompletirajuće tekst polje
