Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Type
cy: Math

en: Size
cy: Maint

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Query
cy: Ymholiad

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Track
cy: Dilyn

en: Spotify Field
cy: Maes Spotify
