Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Size
da: Størrelse

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Artist
da: Kunstner

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Countries
da: Lande

en: Query
da: Forespørgsel

en: Results
da: Resultater

en: Track
da: Følg

en: Autocomplete text field
da: Tekstfelt med autofuldførelse
