Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: Track
dz: རྗེས་ལམ་
