Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Artist
el: Καλλιτέχνης

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Query
el: Ερώτημα

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Track
el: Ανίχνευση
