Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Type
et: Liik

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Artist
et: Esitaja

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Countries
et: Riigid

en: Query
et: Päring

en: Results
et: Tulemused

en: Track
et: Jälgi

en: Autocomplete text field
et: Iselõpetusega tekstiväli
