Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Album
eu: Albuma

en: Artist
eu: Artista

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Query
eu: Kontsulta

en: Results
eu: Emaitzak

en: Track
eu: Aztarna

en: Autocomplete text field
eu: Osatze automatikoaren testu eremua
