Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Album
fi: Albumi

en: Artist
fi: Artisti

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Countries
fi: Maat

en: Query
fi: Kysely

en: Results
fi: Tulokset

en: Track
fi: Seuranta

en: Autocomplete text field
fi: Automaattisesti täydentyvä tekstikenttä

en: Albums
fi: Albumit
