Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Type
he: סוג

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Album
he: אלבום

en: Artist
he: אמן

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Countries
he: מדינות

en: Query
he: שאילתה

en: Results
he: תוצאות

en: Track
he: מעקב

en: Autocomplete text field
he: שדה טקסט בעל השלמה אוטומטית
