Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Artist
hu: Alkotó

en: Tracks
hu: Zeneszámok

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Countries
hu: Országok

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Results
hu: Eredmények

en: Track
hu: Követés

en: Autocomplete text field
hu: Automatikusan kiegészülő szöveges mező

en: Albums
hu: Albumok

en: Artists
hu: Előadók
