Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Size
is: Stærð

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Album
is: Myndasafn

en: Artist
is: Listamaður

en: Countries
is: Lönd

en: Results
is: Niðurstöður

en: Track
is: Rekja
