Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Size
it: Dimensione

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Artist
it: Artista

en: Plain text
it: Testo semplice

en: Countries
it: Paesi

en: Results
it: Risultati

en: Track
it: Traccia

en: Autocomplete text field
it: Campo di testo con autocompletamento
