Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Size
ja: サイズ

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Album
ja: アルバム

en: Artist
ja: アーティスト

en: Tracks
ja: トラック

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Countries
ja: 国

en: Query
ja: クエリー

en: Results
ja: 結果

en: Track
ja: 履歴

en: Autocomplete text field
ja: 自動補完テキストフィールド
