Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Results
jv: Kasilé
