Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Album
ka: ალბომი

en: Artist
ka: არტისტი

en: Results
ka: შედეგები
