Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Track
km: តាមដាន​
