Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Album
kn: ಆಲ್ಬಂ

en: Artist
kn: ಕಲಾಕಾರ

en: Tracks
kn: ಟ್ರ್ಯಾಕ್‌ಗಳು

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Track
kn: ಹಾಡು

en: Extended
kn: ವಿಸ್ತೃತ
