Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Album
ml: ആൽബം

en: Artist
ml: കലാകാരന്‍

en: Track
ml: ചരണപഥം
