Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Track
mn: Трак
