Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित
