Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Track
nn: Spor
