Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Type
os: Тип

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
