Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Size
ro: Mărime

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Query
ro: Interogare

en: Results
ro: Rezultate

en: Track
ro: Urmăreşte
