Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Results
sl: Rezultati

en: Track
sl: Sledi
