Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Results
sq: Rezultatet

en: Track
sq: Gjurmët
