Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Plain text
sv: Ren text

en: Countries
sv: Länder

en: Query
sv: Databasfråga

en: Results
sv: Resultat

en: Track
sv: Spåra

en: Autocomplete text field
sv: Automatiskt kompletterande textfält
