Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Type
te: రకం

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Track
te: గమనించు
