Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Countries
th: ประเทศ

en: Query
th: สอบถาม

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Track
th: ตามรอย
