Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Album
uk: Альбом

en: Artist
uk: Виконавець

en: Tracks
uk: Доріжки

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Countries
uk: Країни

en: Query
uk: Запит

en: Results
uk: Результати

en: Track
uk: Відстежити

en: Autocomplete text field
uk: Автодоповнюване текстове поле

en: Extended
uk: Розширене

en: Albums
uk: Альбоми

en: Artists
uk: Виконавець
