Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Track
bo: རྗེས་འདེད
