Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Type
de: Typ

en: Size
de: Größe

en: Search
de: Suche

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: Artist
de: Künstler

en: Tracks
de: Titel

en: Plain text
de: Klartext

en: Countries
de: Länder

en: Query
de: Abfrage

en: Results
de: Ergebnisse

en: Track
de: Beiträge

en: Autocomplete text field
de: Textfeld mit Autovervollständigung

en: Extended
de: Erweitert

en: Albums
de: Alben

en: Artists
de: Künstler

en: API Test
de: API-Test

en: Size: @size
de: Größe: @size
