Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Countries
eo: Landoj

en: Results
eo: Rezultoj

en: Track
eo: Atentadu
