Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Size
hi: आकार

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Album
hi: एल्बम

en: Artist
hi: कलाकार

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: Results
hi: परिणाम

en: Track
hi: पथ
