Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Album
hy: Ալբոմ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ
