Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Artist
id: Artis

en: Plain text
id: Teks biasa

en: Query
id: Kueri

en: Results
id: Hasil

en: Track
id: Telusuri
