Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Album
lv: Albūms

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Countries
lv: Valstis

en: Query
lv: Vaicājums

en: Results
lv: Rezultāti

en: Track
lv: Sekošana
