Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Results
ne: परिणाम

en: Track
ne: पथ
