Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Artist
oc: Artista

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Countries
oc: Païses

en: Query
oc: Requèsta

en: Results
oc: Resultats

en: Track
oc: Seguiment
