Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Artist
pl: Artysta

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Countries
pl: Kraje

en: Query
pl: Zapytanie

en: Results
pl: Wyniki

en: Track
pl: Historia

en: Autocomplete text field
pl: Pole tekstowe z podpowiedziami

en: Search string.
pl: Hasło do wyszukiwania.

en: Administer Spotify
pl: Zarządzaj Spotify.

en: Display album cover
pl: Wyświetl okładkę albumu

en: Cover image size
pl: Rozmiar grafiki okładki

en: Small (75x75)
pl: Małe (75x75)

en: Medium (160x160)
pl: Średnie (160x160)

en: Large (500x500)
pl: Duże (500x500)
